Ersce
Je jedničkou na poli konstrukce,výroby a prodeje Vačkových spínačů, Spínacích odpojovačů, Koncových a Bezpečnostních spínačů, Spínačů elektrických nástrojů. S více než 50letými zkušenostmi je společnost Bremas Ersce specialistou v odvětví výroby standardních a speciálních produktů pro průmyslovou automatizaci.

Bremas Ersce disponuje nejmodernějším výzkumným a vývojovým oddělením, které se zabývá vývojem nových konstrukcí a modernizací stávajících výrobků, aby odpovídaly potřebám zákazníků. Bremas Ersce získala značné zkušenosti s konstrukcí a výrobou produktů na zakázku pro průmyslový sektor – naši technici jsou v trvalém kontaktu se zákazníky, aby byli schopni vyvinout řešení pro každou průmyslovou aplikaci a vyhovět i těm nejspecifičtějším požadavkům. 

Společnost Bremas Ersce pracuje každý den na rozvoji své pozice jedničky ve specifických průmyslových oblastech a použití, a to prostřednictvím diferenciace a návrhu výrobku pro zákazníka.

Jejím cílem je najít řešení potřeb trhu sledováním technologické, obchodní a servisní dokonalosti, která vždy vyznačovala Bremas Ersce jako společnost kvality “Made in Italy”.

Společnost Bremas Ersce stále věnuje pozornost potřebám svých zákazníků. V zájmu dosažení tohoto cíle společnost Bremas Ersce řídí všechny firemní činnosti v souladu s normou EN ISO 9001. Technická data všech výrobků jsou ověřována v naší
laboratoři, což zaručuje, že jsou vyrobeny a testovány podle nejpřísnějších norem. Proto můžeme garantovat jejich výkonové parametry, trvanlivost a bezpečnost.

Zákazníci, kteří se rozhodnou pro výrobky Bremas Ersce, mají jistotu, že koupí absolutně spolehlivá a výkonná zařízení.
Návody Certifikáty